Kortárs aukció 2019
Csernus Tibor (1927-2007) Café Lotto, 1995
71

Csernus Tibor (1927-2007)

Café Lotto, 1995

Olaj, vászon, 129,5x145 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1995
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 13 000 000 - 16 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

Csernus Tibor festőművész kiállítása. Blitz Galéria, Budapest, 2003. szeptember 15. – október 18., oldalszám nélkül

73

Csernus Tibor (1927-2007)

Kosaras csendélet, 2007

Kikiáltási ár: 380 000 Ft