12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Wahorn András szentendre pop-art kortárs aukció
132

Wahorn András (1953-)

Calgary lángoló ember, 1992

Olaj, vászon, 81,5 x 121,5 cm
Jelezve jobbra lent: Calgary Flaming Man WA '92
Jelezve hátoldalon: WA '92
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft