Kortárs aukció 2019
Kolozsváry Zsigmond (1899-1983) Camargue, 1964-65
79

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983)

Camargue, 1964-65

Olaj, vászon, 97x130 cm
Jelezve jobbra lent: Kolos-vary 64 65; Jelezve hátoldalon: Kolos-vary L. 1964-65 Camargue
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft