11. aukció
Gaál Ferenc (1891-1956) Campiello del Terchio
17

Gaál Ferenc (1891-1956)

Campiello del Terchio

Olaj, vászon, 60,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Gaál F.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft