75. tavaszi aukció
Schéner Mihály, cannes, riviéra
33

Schéner Mihály (1923-2009)

Cannes-i riviéra, 2004

Olaj, farost, 59,5 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner M.
Jelezve hátoldalon: Cannes-i riviéra Schéner Mihály 2004. aug. 10.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft