52. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Capri, 1875
13

Ligeti Antal (1823-1890)

Capri, 1875

Olaj, fa, 21x37,5 cm
Jelezve balra lent: Ligeti A. 1875
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft