40. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Capri, 1932
35

Bernáth Aurél (1895-1982)

Capri, 1932

Olaj, vászon, 64x100 cm
Jelezve balra középen: BA
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 7 500 000 - 10 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: -Bernáth Aurél festőművész és Mészáros László szobrászművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1932. október (98., 101., vagy 112. katalógusszámon) Aukcionálva: -BÁV 57. árverés, 17