64. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Capri, 1963
185

Bernáth Aurél (1895-1982)

Capri, 1963

Akvarell, papír, 46x55 cm
Jelezve jobbra lent: BA., Jelezve balra lent: 1963/17
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK szám ¦ Oeuvre-catalogue nr: 1963/17.

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Bernáth Aurél gyűjteményes kiállítása. Somogyi Képtár, Kaposvár, 1980. október 24. – november 30., katalógus: 22.

120

Bernáth Aurél (1895-1982)

Anglia partja, 1962

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
148

Bernáth Aurél (1895-1982)

Halas csendélet, 1963

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft