51. aukció
Szabó Gyula (Julius) 1907-1972 Cégérfestő
30

Szabó Gyula (Julius) 1907-1972

Cégérfestő

Olaj, falemez, 50,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Gyula
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft