28. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Cégtábla a vakablakhoz, 1970 körül
48

Bálint Endre (1914-1986)

Cégtábla a vakablakhoz, 1970 körül

Olaj, fa, 14x82 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft