73. őszi aukció
Lakner László kortárs, lettrizmus
129

Lakner László (1936-)

"Celan", 1982-83

Olaj, vászon, 197 x 150 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner 82
Hátoldalon: László Lakner "Celan"/1982-83
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft