46. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Centrális kibontakozás, 1991
164

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Centrális kibontakozás, 1991

Olaj, vászon, 70,5x70,5 cm
Jelezve hátoldalon: 91/5 Gyarmathy Tihamér 91 Centrális kibontakozás 70x70 cm
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Gyarmathy Tihamér emlékkiállítás. Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetségének kiállítóterme, Budapest, 2006. április 14. – május 7. katalóguson kívül

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Három n