12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Gyarmathy Tihamér kortárs aukció
120

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Centrális kibontakozás, 1991

Olaj, vászon, 70 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: 91/5 Gyarmathy Tihamér 91 Centrális kibontakozás 70x70 cm
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 400 000 - 4 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Gyarmathy Tihamér emlékkiállítása. Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetségének kiállítóterme, Budapest, 2006. április 14. – május 7. (katalóguson kívül)

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Három nemzedék. Gyarmathy Tihamér, Rádóczy Gyarmathy Gábor, Giricz Máté kiállítása. Rippl-Rónai Múzeum, Kaposvár, 2007. október 26. – december 9., kat.sz.n.
¦ Gyarmathy Tihamér kiállítása. Pólus Palace Galéria, Budapest, 2008. március 29. − április 20., kat.sz.n.

90

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Trió, 1952

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
111

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Budapest

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
118

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Láthatatlan, 1950

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft