30. aukció
Pekáry István (1905-1981) Cetana, 1961
140

Pekáry István (1905-1981)

Cetana, 1961

Akvarell, ceruza, papír, 38x52 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekary 61, Jelezve jobbra lent: Cetana
Kikiáltási ár: 220 000 Ft

47

Pekáry István (1905-1981)

Dalmát város

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft