38. aukció
Czimra Gyula (1901-1966) Charentoni táj, 1960
112

Czimra Gyula (1901-1966)

Charentoni táj, 1960

Olaj, karton, 46x36 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra 960.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 6 000 000 Ft