35. aukció
Czimra Gyula (1901-1966) Charentoni táj II.
85

Czimra Gyula (1901-1966)

Charentoni táj II.

Olaj, falemez, 47x35 cm
Jelezve jobbra lent: Czi... 96.. (töredékes)
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft