57. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Cigányok, 1907
213

Pór Bertalan (1880-1964)

Cigányok, 1907

Olaj, vászon, 60x73 cm
Jelezve jobbra lent: Pór B. 1907
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 24. árverés, 248. tétel
‣ korábban a művész hagyatékában
‣ majd letét a Magyar Nemzeti Galéria Új Magyar Képtárában, Budapest ltsz.: L.U.64.47.

FELTEHETŐLEG KIÁLLíTVA: