60. aukció
Károlyi Zsigmond (1952-) Cigarettára gyújtó III., 1985 körül (1995)
32

Károlyi Zsigmond (1952-)

Cigarettára gyújtó III., 1985 körül (1995)

Olaj, vászon, 120x100 cm
Jelezve hátoldalon: Károlyi Zsigmond Cigarettára gyújtó III. 120x100 cm olaj, vászon
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft