5. aukció
Korda Vince (1897-1977) Cigarettázó férfi, 1930
111

Korda Vince (1897-1977)

Cigarettázó férfi, 1930

Olaj, vászon, 55,5x46,5 cm
Jelezve jobbra fent: Korda 930
Kikiáltási ár: 400 000 Ft