71. Aukció
Faragó Géza (1877-1928) Cigarettázó nő
20

Faragó Géza (1877-1928)

Cigarettázó nő

Tempera, akvarell, papír, 75 x 55 cm
Jelezve balra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft