Kortárs aukció 2019
Fiedler Ferenc (1921-2001) Cím nélkül
68

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Cím nélkül

Olaj, vászon, 100x81 cm
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 500 000 Ft