4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Rozsda Endre (1913-1999) Cím nélkül, 1958
64

Rozsda Endre (1913-1999)

Cím nélkül, 1958

Olaj, gouache, papír, 30 x 42 cm
Jelezve jobbra lent: Endre Rozsda
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 100 000 - 1 400 000 Ft

¦ Endre Rozsda graphic exhibition. Balassi Institute, Brüsszel, 2019. január 29. – február 28.

¦ Endre Rozsda: Works on Paper. Kálmán Makláry Fine Arts, Budapest, 2019. április 18. – május 10.