53. aukció
Kassák Lajos (1887-1967) Cím nélkül, 1960-as évek
11

Kassák Lajos (1887-1967)

Cím nélkül, 1960-as évek

Akvarell, tus, papír, 26x21 cm
Jelezve jobbra lent: L.K., alatta ceruzával: Kassák 21
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 3 000 000 Ft