60. aukció
Ország Lili (1926-1978) Cím nélkül, 1960 körül
52

Ország Lili (1926-1978)

Cím nélkül, 1960 körül

Olaj, papír faroston, 44x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: O. L .
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft