65. aukció (2020. december)
Orosz Gellért (1919-2002) Cím nélkül, 1963
50

Orosz Gellért (1919-2002)

Cím nélkül, 1963

Olaj, farost, 50x60 cm
Jelezve balra lent: Orosz G. 63. I. 29
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 600 000 Ft

Új utakon, 40-es, 60-as évek – Orosz Gellért kiállítása. Körmendi Galéria, Budapest, 2008. október 14. – november 2.

Mezei Ottó: Orosz Gellért festészete. Körmendi Galéria, Budapest, 1999., 121. kép