6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Fiedler Ferenc (1921-2001) Cím nélkül, 1964
69

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Cím nélkül, 1964

Olaj, vászon, 89 x 116 cm
Jelezve hátoldalon: Fiedler
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 10 000 000 Ft

Fiedler 100 – Francois Fiedler’s 100th anniversary exhibition. Kálmán Makláry Fine Arts, Budapest, 2021. február 1. – március 12.