10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Paizs László (1935-2009) Cím nélkül, 1966-1969 körül
87

Paizs László (1935-2009)

Cím nélkül, 1966-1969 körül

Olaj, vászon, 36 x 39 cm
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft