2. Grafikai aukció
Tót Endre (1937- ) Cím nélkül, 1967
49

Tót Endre (1937)

Cím nélkül, 1967

Színezett litográfia, papír, 39 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: TOT 67
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft