4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Kolozsváry Zsigmond (1899-1983) Cím nélkül, 1969
39

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983)

Cím nélkül, 1969

Olaj, vászon, 55 x 81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kolos-Vári
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft