2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Kepes György (1906-2001) Cím nélkül, 1970-es évek
61

Kepes György (1906-2001)

Cím nélkül, 1970-es évek

Olaj, homok, vászon, 57,5x58 cm
Jelezve hátoldalon: Kepes ¦
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft