2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Rozsda Endre (1913-1999) Cím nélkül, 1970 körül
31

Rozsda Endre (1913-1999)

Cím nélkül, 1970 körül

Olaj, tus, papír, 28,7x41,5 cm
Jelezve jobbra lent: Endre Rozsda
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft