40. aukció
Kepes György (1906-2001) Cím nélkül, 1971
10

Kepes György (1906-2001)

Cím nélkül, 1971

Olaj, vászon, 23x18 cm
Jelezve jobbra lent: Merry Xmas from Mr Kepes, 1971
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft