2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Major Kamill 1948- Cím nélkül, 1972
57

Major Kamill (1948)

Cím nélkül, 1972

Akril, vászon, 40x79,8 cm
Jelezve hátoldalon: Kamill Major Paris 72.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 750 000 - 1 000 000 Ft