65. aukció (2020. december)
Major Kamill 1948- Cím nélkül, 1972
22

Major Kamill (1948)

Cím nélkül, 1972

Akril, vászon, 40x79,5 cm
Jelezve hátoldalon: Kamill Major 72 Paris
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft