29. aukció
Gellér B. István (1946-2017) Cím nélkül, 1972
103

Gellér B. István (1946-2017)

Cím nélkül, 1972

Olaj, vászon, 120x90 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1972
Kikiáltási ár: 380 000 Ft