14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Fiedler Ferenc, absztrakt expresszionizmus
90

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Cím nélkül, 1975

olaj, gipsz, vászon, 130 x 195 cm
Jelezve hátoldalon: Fiedler
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: NDLN75/1214/781