20. aukció
Nádler István (1938-) Cím nélkül, 1977
88

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1977

Olaj, vászon, 100x100 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1977
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft