2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Balogh László (1930-2002) Cím nélkül, 1979
36

Balogh László (1930-2002)

Cím nélkül, 1979

Olaj, farost, 3x 80x60 cm
Jelezve a jobb oldali panelen jobbra lent: Balogh, 79
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 200 000 Ft