63. aukció
Nádler István (1938-) Cím nélkül, 1985
34

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1985

Olaj, papír, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler István; Jelezve balra lent: Néray Katinak szeretettel 1985. febr. 6.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

15

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1987

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
198

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1998

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft