13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Zalavári József kortárs aukció, posztmodern, kollázs
56

Zalavári József (1955)

Cím nélkül, 1986

Akvarell, kollázs, papír, 70 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Zalavári 1986 Pécs
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft