63. aukció
Nádler István (1938-) Cím nélkül, 1987
15

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1987

Olaj, papír, 100x70 cm
Jelezve balra lent: Nádler István; Jelezve jobbra lent: 1987
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft

34

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1985

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
198

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1998

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft