8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Klimó Károly (1936-) Cím nélkül, 1990
14

Klimó Károly (1936-)

Cím nélkül, 1990

Olaj, papír, 44,5 x 59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Klimó 90
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 750 000 Ft