46. aukció
Frey Krisztián (1929-1997) Cím nélkül, 1992
98

Frey Krisztián (1929-1997)

Cím nélkül, 1992

Olaj, tus, papír, 69x50 cm
Jelezve balra lent: F. 92.X.19. Jelezve középen lent: Frey K.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft