54. aukció
Frey Krisztián (1929-1997) Cím nélkül, 1992
144

Frey Krisztián (1929-1997)

Cím nélkül, 1992

Olaj, papír, 69x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: 92 Jelezve hátoldalon: Most igen 92. III. Bpesten
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft