4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Lakner László (1936-) Cím nélkül, 1994
44

Lakner László (1936-)

Cím nélkül, 1994

Litográfia, papír, 48,5 x 68 cm
Jelezve balra lent: a.p. XXII/XXV., Jelezve középen lent: '94, Jelezve jobbra lent: Lakner
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

76

Lakner László (1936-)

Whitman, 1981

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft