Kortárs aukció 2019
Nádler István (1938-) Cím nélkül, 1995
101

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1995

Olaj, papír, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler István 1995.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

39

Nádler István (1938-)

Kapcsolat, 1971

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
53

Nádler István (1938-)

Feketebács, 1996

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
57

Nádler István (1938-)

Lilán, 1982

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
65

Nádler István (1938-)

Feketebács Nr. 5., 1997

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft