61. aukció
Szűcs Attila (1967-) Cím nélkül, 1997
122

Szűcs Attila (1967-)

Cím nélkül, 1997

Olaj, vászon, 55x75,5 cm
Jelezve hátoldalon: Szűcs Attila 1997 "Cím nélkül" 75x55 cm olaj-vászon
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft