Kortárs aukció 2019
Mulasics László (1954-2001) Cím nélkül, 1998
63

Mulasics László (1954-2001)

Cím nélkül, 1998

Olaj, akril, enkausztika, viasz, papír, 59x42 cm
Jelezve jobbra lent: Mulasics 1998.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Mulasics László. Rétegről-rétegre.  Szerk.: Molnár Éva – Mulasics Éva,  Fészek Galéria, Budapest, 2002., 264.