Kortárs aukció
Szikora Tamás (1943-2012) Cím nélkül
48

Szikora Tamás (1943-2012)

Cím nélkül

Olaj, vászon, 121x100 cm
Jelezve vakrámán: Szikora 93
Kikiáltási ár: 600 000 Ft