8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Bullás József (1958) Cím nélkül, 2005
28

Bullás József (1958)

Cím nélkül, 2005

Olaj, papír, 30,5 x 21,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bullás József 31x21cm olaj, papír 2005.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 320 000 - 440 000 Ft

99

Bullás József (1958)

50807/2

Kikiáltási ár: 220 000 Ft